Właściwości Marihuany Medycznej

Opublikowane przez Radosław Stuf w dniu

Tematy związane z marihuaną medyczną są, na co dzień często poruszane. Jedni mówią, że to narkotyk bez względu na to, jaki to jest rodzaj, a inne osoby mówią, że to działa kojąco i uspokajająco. Niestety mimo upływu wielu lat nie ma jeszcze konkretnych danych czy to o skutecznym działaniu czy to o negatywnych skutkach. Na przykładzie padaczki widać tutaj sporo niejasności. Osoby chorujące na padaczkę poddawane są leczeniu marihuaną. Efekt? Naprawdę bardzo różny.

Jedne osoby mogą mówić o tym, że częstotliwość pojawiania się ataków padaczki się zmniejszyła. Niestety są też osoby, u których się zwiększyła albo też wcale nie zaczęło to działać. Warto byłoby sprawdzić, o co w tym chodzi i na czym to polega. Czy to zależne jest od dawki, rodzaju choroby, a może odpowiedniego podejścia do tego tematu? Badania niestety są prowadzone, ale na małą skalę, dlatego nie ma z tego takich efektów, jakich spodziewają się osoby, które chcą korzystać, na co dzień z marihuany medycznej. Spróbować zawsze warto, tym bardziej że może to pozytywnie zadziałać na nas.

Marihuana medyczna w Polsce

Nareszcie można powiedzieć, że jest legalna i dostępna w aptekach. Nie jest to duża ilość, bo dopiero wchodzi na rynek, ale z roku na rok będzie coraz lepiej, dlatego warto będzie spróbować na sobie jej działanie. Nic tak dobrze nie działa jak właśnie testy na sobie samym. Przekonamy się jak działa, jakie ma skutki uboczne o ile będą one widoczne. Marihuana medyczna to nie jest taka sama substancja chemiczna będąca marihuanie do palenia.

Najlepiej to widać na ilość THC, które działa pozytywnie na nasz organizm. Jeśli marihuana wykorzystywana do palenia ma jej 100% to ta medyczna ma jedynie 19%. Taka mała ilość daje bardzo dobre efekty. Według różnych badań minimalna ilość THC pomaga w przeprowadzaniu operacji na sercu. Zapewne w Polsce z biegiem czasu będą również prowadzone taka badania i wskażą, jak to wygląda naprawdę. Im wcześniej poznamy wszystkie właściwości marihuany medycznej tym lepiej dla naszego zdrowia.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog o uprawie marihuany, porady i informacje o konopi
Copyright © Uprawa-Marihuany.com