Nasiona Marihuany Super Skunk, Recenzja Odmiany

Opublikowane przez Radosław Stuf w dniu

Odmiana Super Skunk została po raz pierwszy wypuszczona na świat w 1990 roku. Grupa hodowców zdecydowała, że chce wyprodukować odmianę Skunk jakiej jeszcze nikt nie widział. Super Skunk to odmiana, która powraca do swoich afgańskich korzeni. Jest to połączenie znakomitej Skunk#1 z wzorową wersją rodzicielskiej odmiany afgańskiej. Wytworzenie tej bestii wymagało cierpliwości i wytrwałości. Jest to wynik ciężkiej pracy, prób oraz błędów – czegoś, co często jest nieuniknione, gdy za cel stawiasz sobie wniesienie wysokiej jakości na jeszcze wyższy poziom. Wszystko to opłaciło się, a Super Skunk odniosła sukces na każdym poziomie.

Ci genialni hodowcy stworzyli odmianę, która zdobyła wiele uznania i zachowała je po dzień dzisiejszy. Po wejściu na rynek w 1990 roku natychmiast zdobyła nagrodę High Times Harvest Festival w kategorii najlepszej odmiany indica. Zyskała także za świetną komercyjną wydajność i jakość na poziomie koneserskich. Stała się nowym punktem odniesienia w genetyce Skunk i posłużyła jako rodzic dla wielu nowych odmian, pozostając ulubieńcem weteranów Skunk do dnia dzisiejszego.

Wyhodowana przez miłośników Skunk dla miłośników Skunk, Super Skunk ma efekty których można spodziewać się po jej dziedzictwie oraz nazwie. Jest niezwykle mocna i indukuje również takie efekty; łatwo rozluźnia ciało, pozbywając cię doświadczanego bólu. Ma dużą zdolność do blokowania użytkownika na kanapie, ale także pomaga uwolnić umysł, pozwalając każdemu zatopić się w głębi relaksu zapewniając prawdziwą rozkosz. Idealnie sprawdzi się wieczorem, na koniec dnia, kiedy wracasz do domu wyczerpany pracą i chcesz, aby cały stres i problemy wymknęły się w zaciszu z twojego domu. Ostrzegamy jednak, Skunk ma reputację niewiarygodnie mocnej rośliny, a Super Skunk nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Początkujący palacze powinni zwrócić na to uwagę i postępować naprawdę ostrożnie z tą odmianą. Pamiętaj, że naprawdę nie ma pośpiechu, zawsze możesz zapalić więcej.

Medyczni użytkownicy znajdą tutaj również coś dla siebie. Super Skunk jest jedną z ulubionych odmian medycznych i nie bez powodu. Niesamowita siła Super Skunk sprawia, że doskonale sprawdza się w leczeniu chronicznego bólu, stanów lękowych, stresu i artretyzmu, skurczów, bólu głowy i bezsenności. Jeśli jesteś pacjentem medycznej marihuany, z całego serca polecamy tę odmianę.

Zapach i smak jest ciężki oraz słodki. Aromat można opisać jako przenikliwy, typowy dla odmian Skunk. Hodowla wymaga dobrze przemyślanej wentylacji, jeśli zależy nam na dyskrecji. Uprawa tej odmiany to niesamowite doświadczenie, będziesz w stanie poczuć jej jakość zanim jeszcze zaczniesz ją palić.

Super Skunk to naprawdę niesamowita odmiana, która zasługuje na wiele szacunku. Hodowcy doceniają i dobrze rozumieją wszystkie jej najlepsze cechy. Jest ona podstawą dla wielu nowych odmian konopi, dodając do nich swoje doskonałe i niepowtarzalne cechy. Należą do nich między innymi nasiona marihuany z katalogu Zambeza Seeds takie jak bardzo popularna Amnesia Haze XL, odmiana którą cechują intensywne efekty umysłowe; White Cheese, mocna odmiana o serowym aromacie, która jest w stanie zablokować na kanapie największego twardziela; Northern Light XL, odmiana z zimnej północy, która rozluźnia każdego swoim chłodnym, orzeźwiającym i mocnym hajem; Super Silver Haze Autoflowering, mocna odmiana automatyczna o szybkim czasie wzrostu i wysokiej jakości i Happy Skunk jest przykładem, w którym użycie Super Skunk zaowocowało wysokowydajną, szybko kwitnącą odmianą. Jest to tylko kilka odmian, na które Super Skunk wywarła ogromny wpływ. Jest to oczywiście świadectwo jej jakości i czystego potencjału hodowlanego Super Skunk.

Ta hybryda rośnie z imponującą intensywnością. Jest szybka, cechuje ją gruba łodyga i ciężkie gałęzie, które wręcz jęczą pod ciężarem ogromnych, gęstych pąków. Jak już wspomniano wcześniej, jest ona bardzo opłacalna pod względem komercyjnym. Plony mogą wynosić do 500 g/m2, a czas kwitnienia to tylko 45-50 dni. Są to niezwykle atrakcyjne dane dla komercyjnych hodowców i idą one w parze z wysoką jakością. Super Skunk jest bardzo atrakcyjną uprawą gotówkową. Polubią ją również koneserzy, jest to odmiana która pozwala budować bardzo wysokiej jakości zaplecze, idealne na deszczowe dni lub wieczory spędzane w gronie przyjaciół. To wszystko to tylko kolejne powody dlaczego tak bardzo zależy growerom na Super Skunk.

Jak widać, Super Skunk jest prawdziwym bogiem w rodzinie Skunk. Jest ona przyjemna zarówno pod kątem stosowania jak i rozmnażania, posiada ogromną ilość cech wysokiej jakości, które sprawiają, że jest to prawdziwa przyjemność dla naszych hodowców – szybki czas wzrostu, intensywne plony, mocny haj, to wszystko sprawia, że jest to odmiana warta swojej uwagi. Super Skunk ma mocne dziedzictwo, które jest prawdziwym znakiem aprobaty dla każdej odmiany. Nie ma słów, których można by użyć aby wystarczająco opisać tę odmianę, ale zapewniamy że warto spróbować zarówno Super Skunk jak i każde z jej dzieci. Leży ona w linii szerokiego asortymentu różnych odmian o różnych smakach, aromatach i efektach – jesteśmy pewni, że znajdzie się co najmniej jeden, który pasował będzie zarówno do twoich potrzeb jak i wymagań.

Jeśli chciał byś kupić oryginalną super skunk a nie koniecznie którąś z jej hybryd. To polecamy nasiona konopi z Sensi Seeds, która ma chyba najczystszą Super Skunk w jej pierwotnej postaci. W Sensi Seeds kupisz zarówno Super Skunk w wersji pełno sezonowej jak i auto kwitnącej:


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog o uprawie marihuany, porady i informacje o konopi
Copyright © Uprawa-Marihuany.com